Hakkımızda

 

Arslanbay Hukuk Bürosu, 1982 yılından beri Türkiye’ de bulunan yerli ve yabancılara, hukukun her alanında hizmet veren bir avukatlık bürosudur. Yurt dışında da hukuki hizmet talep eden müvekkillerine İngilizce olarak yazılı ve sözlü danışmanlık ve hukuki mütalaa hizmeti vermektedir.

Büromuz 3 avukat kadrosu ile hizmet vermekte, kadromuz faaliyet alanındaki geçmişi nedeni ile derin bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip bulunmaktadır.

Müvekkillerinin haklarını korumak açısından, uyuşmazlıkların doğmadan engellenmesini, doğmuş uyuşmazlıklarda ise Mahkemeler ve Resmi Kurum ve Kuruluşlar nezdinde yapılması gerekli işlemlerin takibini gizlilik ilkesine sadık kalarak yürüten büromuz, müvekkilleri ile olan ilişkilerinde ise şeffaflık ve dürüstlük ilkelerini amaç edinmiştir. Bu ilkelerden hareketle, hukuksal alanda karşılaşılmış veya karşılaşılabilecek sorunlarla ilgili olarak müvekkillerimiz her konuda önceden aydınlatılmakta, yapılacak işlemler konusunda gerekli talimatlar alınmakta, yapılmış bulunan hukuki işlemlerin sonuçları da derhal yazılı veya sözlü olarak iletilmektedir.

Diğer yandan, çağımızın olmazsa olmaz kriterlerinden bir tanesi de hızlı düşünme ve çabuk hareket edebilme potansiyelidir. Bu bağlamda İstanbul ve Ankara’ da bulunan irtibat bürolarımız sayesinde olaylara anında el koyabilme imkanlarımız mevcut bulunmaktadır.